O nas

ofirmie

Witamy na stronie internetowej Gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej Sophia

W naszym Gabinecie mieszczącym się w samym sercu Bielska-Białej, profesjonalnie, w atmosferze spokoju, w klimatyzowanych pomieszczeniach oferujemy Państwu szeroką gamę zabiegów cieszących się olbrzymim zainteresowaniem. Pragniemy wspierać naszych Pacjentów w drodze do doskonałego wyglądu oraz samopoczucia, wykorzystując najnowsze zdobycze medycyny i techniki, oferując zabiegi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz modelowania sylwetki. Na bieżąco śledzimy rozwój w dziedzinie kosmetologii, co pozwala na ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji, udoskonalanie usług oraz na poszerzanie naszej oferty.

Najwyższą jakość naszych zabiegów gwarantuje stosowanie wyłączne wysokiej jakości preparatów renomowanych światowych firm oraz wysoce zaawansowane technologicznie urządzenia zabiegowe posiadające certyfikaty medyczne oraz certyfikaty FDA.

Wierzymy, że dzięki udziałowi w licznych szkoleniach, doświadczeniu, szerokiemu wachlarzowi naszych usług, indywidualnym doborze najnowszych metod zabiegowych oraz specjalistycznym medycznym urządzeniom pomożemy Państwu w rozwiązaniu wielu problemów.

Zapraszamy!