Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa RevitaCare ®
W pełni naturalne uderzenie w zródło problemu!
WYJĄTKOWA SKUTECZNOŚĆ TKWI W SKŁADZIE – AŻ 55 AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW !!!

Mezoterapia igłowa jest najczęściej wykonywanym zabiegiem medycyny estetycznej.
1Jest to technika zabiegu polegająca na wielokrotnych wstrzyknięciach niewielkich dawek substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą. Technika ta umożliwia ominąć barierę naskórkową przez którą nie przenikają kosmetyki. Bardzo bogaty skład koktajli REVITACARE® powoduje, że zabiegi dają w krótkim czasie rewelacyjne efekty rewitalizacji, poprawy wyglądu skóry i jej odmłodzenia.

Co to jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych.

Laboratorium Revitacare® jest czołowym producentem na świecie i posiada całą gamę specjalnie zbilansowanych koktajli na różne problemy skórne takie jak:

 • przebarwienia, rozstępy, skóra zwiotczała i wiotczejąca – zabieg StrechCare,
 • zmarszczki, poszarzała skóra pozbawiona blasku- zabieg CytoCare 502/516/532,
 • worki i cienie pod oczami- zabieg Bio-Revitalisation,
 • cellulit i nadmierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej- CelluCare,

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej?

Przed zabiegiem skóra jest znieczulana kremem Emla. Czas znieczulania to 20- 30 minut. Następnie wstrzykiwane są składniki aktywne m.in.: kwas hialuronowy (nawilżenie skóry) , kompleks witamin (wit. A, B i C), aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne i koenzymy. L-karnityna czy kofeina.

Ile należy wykonać zabiegów aby uzyskać optymalny efekt?

Kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Po serii zabiegów możemy się spodziewać optymalnych efektów. Efekt ten jest długotrwały dzięki dzięki wysokiej jakości produktów RevitaCare® używanych w Naszym Gabinecie. Właściwa pielęgnacja skóry po mezoterapii igłowej oraz zabiegi przypominające min. 2 razy w roku, sprawią, że piękną i promienną skórą będziemy cieszyć się przed długi czas.

Jakie są przeciwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku alergii, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.

Wytyczne przed zabiegiem mezoterapii igłowej

Na dobę przed zabiegiem zalecamy smarowanie skóry środkiem uszczelniającym naczynia (np. Floslek żel arnikowy, maści na stłuczenia i siniaki). Nie należy zażywać leków rozrzedzających krew , np. Aspiryna.

Na jakie okolice może być wykonywana mezoterapia igłowa Revitacare®?

Zabiegi wykonujemy na:
twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni, linia biustu, wewnętrzna strona rąk, uda, pośladki(cellulit, rozstepy), okolice pępka(rozstępy, cellulit, ujędrnienie), głowa(łysienie)

Stosowane preparaty:

2

CytoCare® 502

preparat szczególnie wskazany do zapobiegania powstawania pierwszych oznak starzenia, oraz w celu utrzymania dobrej biologicznej równowagi skóry. Zastosowanie tej kuracji wspomaga dobre odżywianie komórek skóry, co nadaje skórze młodego wyglądu i opóźnia procesy starzenia. Zaleca się stosowanie u pacjentów w wieku do 30 lat.

CytoCare®516

stanowi produkt pośredni pomiędzy Cytocare® 502 a Cytocare® 532 a więc łączy w sobie działanie zarówno zapobiegające powstawaniu zmarszczek jak i odnowę skóry wraz z jej nawilżeniem. Idealnie dopasowany dla osób o średnim stopniu zniszczenia, zwiotczałości i suchości skóry. Zaleca się stosowanie u pacjentów w wieku do 40 lat.

CytoCare®532

jest preparatem z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego (32mg/5ml), co pozwala na intensywną odnowę skóry i doskonałe jej nawilżanie. Kompleks witamin zawartych w preparacie wspomaga działania antyutleniające, oraz stymuluje rozwój komórek. Zaleca się stosować u pacjentów po 40 roku życia.

StrechCare® – skóra zwiotczała i rozstępy – mezoterapia z kompleksem DMAE

3

Wskazania:

Stanowi wysokiej jakości połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Wraz z witaminą B5 i pierwiastkami śladowymi preparat StrechCare® działa silnie napinająco na skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt i witalność.
Preparat dzięki doskonale dobranym składnikom jest przeznaczony zarówno do rozjaśniania i napinania skóry, jak również do redukcji rozstępów

Zastosowanie:

 • do skóry zwiotczałej i wiotczejącej
 • do rozstępów i przebarwień skórnych
 • w celu poprawy witalności skóry

Efekty:

 • napięta i elastyczna skóra
 • odzyskanie jędrności i gładkości skóry
 • rozstępy znacznie zredukowane, a ich pigment zmniejszony
 • głębokie nawilżenie

Obszar zastosowania:

 • powieki, twarz, szyja, ramiona, brzuch, wewnętrzna strona przedramion, brzuch

CelluCare® – Cellulit i tkanka tłuszczowa – mezoterapia z kofeiną

4

Wskazania:

Jest preparatem, który łączy w sobie trzy doskonale dobrane składniki: kwas hialuronowy, kofeinę i pierwiastki śladowe, co w tym połączeniu daje efektywny koktajl do redukowania tkanki tłuszczowej i cellulitu. Produkt dzięki zawartości kwasu hialuronowego pozwala dodatkowo wygładzić skórę, znacznie poprawiając jej wygląd.

Zastosowanie:

 • do redukcji nadmiernej ilości tłuszczu i cellulitu
 • wygładzania i rewitalizacji skóry
 • poprawy sylwetki

Efekty:

 • redukcja cellulitu
 • brak „skórki pomarańczowej”
 • widoczne zmniejszenie objętości
 • wygładzona i jędrna skóra
 • lepsza sylwetka

Obszar zastosowania:

 • twarz , owal, worki tłuszczowe, pośladki, uda, brzuch

Doskonałe wyniki terapeutyczne uzyskujemy w metodach kojarzonych :

Karboksyterapia + mezoterapia igłowa Dermaheal HL

 

W celu przeprowadzenia zabiegu i pytań szczegółowych zapraszamy do kontaktu z Nami pod numerem telefonu (033) 821 30 39