Mezoterapia igłowa oczu

Mezoterapia igłowa – oczy

Mezoterapia igłowa jest metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Cechuje go całkowita bezbolesność oraz natychmiastowa skuteczność. Mezoterapia igłowa dedykowana okolicom oczu rozwiązuje takie problemy jak:

 • cienie pod oczami,
 • „worki” pod oczami
 • utrata elastyczności i suchość skóry
 • zmarszczki

1W Gabinecie Sophia na powyższe problemy proponujemy :

 • LIGHT EYES ULTRA – likwidacja cieni i obrzęków pod oczami
 • EYE BAG SOLUTION – innowacyjna mezoterapia na „WORKI” pod oczami
 • Laboratorium Revitacare® :CytoCare® (502,516,532), StrechCare® – redukcja zmarszczek płytkich i głębokich, poprawa jędrności oraz nawilżanie skóry.

Doskonałe wyniki terapeutyczne okolic oczu uzyskujemy również dzięki terapii
CARBOXYTHERAPY™ Dual MC2

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej ?

Przed zabiegiem skóra jest znieczulana kremem Emla. Czas znieczulenia to 20-30 minut. Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu.

Ile należy wykonać zabiegów aby uzyskać optymalny efekt?

Liczba zabiegów zależy od stopnia nasilenia problemu i z reguły waha się od 3 do 6 sesji.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Zaraz po zabiegu widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które utrzymują się do kilku dni.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku alergii na stosowany preparat, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki, ciąży, u osób z tendencją do blizn przerostowych, a także w przypadku przyjmowania leków rozrzedzających krew, np. aspiryna

3LIGHT EYES ULTRA-
likwidacja cieni i obrzęków pod oczami

2

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Efekty:

 •  natychmiastowe zmniejszenie cieni pod oczami
 •  poprawa mikrokrążenia
 •  zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
 • wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
 • zmniejszenie tendencji do puchnięcia oczu

EYE BAG SOLUTION – innowacyjna mezoterapia
na „WORKI” pod oczami

4

light eyes leaflet 1 flat.cdrDermaheal Eyebag Solution 
Dermaheal Eyebag Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii zwalczający worki i opuchnięcia wokół oczu z unikalnymi peptydami biomimetycznymi.

Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując worki i opuchnięcia wokół oczu oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Produkt wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry oraz ma działanie rozjaśniające i rozświetlające.

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

CytoCare®- redukcja zmarszczek płytkich i głębokich, intensywne
nawilżanie oraz odnowa skóry.

6

7CytoCare® 502

preparat szczególnie wskazany do zapobiegania powstawania pierwszych oznak starzenia, oraz w celu utrzymania dobrej biologicznej równowagi skóry. Zastosowanie tej kuracji wspomaga dobre odżywianie komórek skóry, co nadaje skórze młodego wyglądu i opóźnia procesy starzenia. Zaleca się stosowanie u pacjentów w wieku do 30 lat.

CytoCare® 516

stanowi produkt pośredni pomiędzy Cytocare® 502 a Cytocare® 532 a więc łączy w sobie działanie zarówno zapobiegające powstawaniu zmarszczek jak i odnowę skóry wraz z jej nawilżeniem. Idealnie dopasowany dla osób o średnim stopniu zniszczenia, zwiotczałości i suchości skóry. Zaleca się stosowanie u pacjentów w wieku do 40 lat.

CytoCare® 532

jest preparatem z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego (32mg/5ml), co pozwala na intensywną odnowę skóry i doskonałe jej nawilżanie. Kompleks witamin zawartych w preparacie wspomaga działania antyutleniające, oraz stymuluje rozwój komórek. Zaleca się stosować u pacjentów po 40 roku życia.

StrechCare® 532

– skóra zwiotczała – mezoterapia z kompleksem DMAE

Stanowi wysokiej jakości połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Wraz z witaminą B5 i pierwiastkami śladowymi preparat StrechCare® działa silnie napinająco na skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt i witalność.
Preparat dzięki doskonale dobranym składnikom jest przeznaczony zarówno do rozjaśniania i napinania skóry, jak również do redukcji rozstępów

Obszar zastosowania:

 • oczy, twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, wewnętrzna strona przedramion, brzuch

CYTOCARE 1000X375 PIXEL- 1

Cena od 150 – 350 PLN

W celu przeprowadzenia zabiegu i pytań szczegółowych zapraszamy do kontaktu z Nami pod numerem telefonu (33) 821 30 39