Laserowe odmładzanie skóry Elõs™

Laserowe odmładzanie skóry
– fotoodmładzanie Elõs™

ZŁOTY STANDARD W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Fotoodmładzanie Elos™, nie tylko odmładza skórę, ale również ją leczy!

pic1111DOSTRZEGASZ JUŻ PIERWSZE ZMARSZCZKI? BORYKASZ SIĘ Z POPĘKANYMI NACZYNKAMI? TWOJA TWARZ JUŻ NIE WYGLADA JAK DAWNIEJ I CHCIAŁABYĆ POPRAWIĆ OWAL TWARZY? A MOŻE TWOIM PROBLEMEM SĄ PRZEBARWIENIA?

ELOS™ – znacznie więcej niż tradycyjne fotoodmładzanie…

Zabieg fotoodmładzania Elos™ jest popularną formą rewitalizacji skóry i jednym z najbardziej kompleksowych zabiegów w medycynie estetycznej.

Jeżeli masz problem z:

 • naczynkami(rumień, „pajączki”)
 • trądzikiem różowatym
 • przebarwieniami
 • utratą jędrności i rozszerzonymi porami skóry
 • zwiotczałą skórą

– ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Elos ™, pierwsza i jedyna opatentowana technologia firmy Syneron, która wykorzystuje podwójną energie, aby skutecznie odmłodzić wygląd skóry.
Fotoodmładzanie ELOS™ – to nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, który został doceniony za połączenie dwóch energii w jednym zabiegu ( IPL+RF), co znacząco przyczyniło się do zwiększenia efektu w porównaniu z innymi zabiegami fotoodmładzania.

Na czym polega zabieg laserowego odmładzania skóry?

Fotoodmładzanie ELOS™ polega na poprawieniu wszystkich elementów fotostarzenia skóry tj. zmarszczek, struktury skóry, rozszerzonych porów, nieregularnej pigmentacji, zwiotczenia i teleangiektazji.

pic2W trakcie zabiegu światło IPL wnika w głąb skóry, nie uszkadzając jej powierzchni. Energia świetlna jest selektywnie absorbowana przez melaninę z przebarwień i hemoglobinę w teleangiektazjach a następnie zamieniana jest na energię cieplną, która podgrzewa przebarwienia, rozszerzone naczynka oraz kolagen skórny. Równolegle zmiany „dogrzewane” są poprzez prąd RF  płynący przez skórę co znaczne wzmacnia efekt selektywnego dogrzania wybranych struktur skóry.

Fotoodmładzanie przy użyciu technologii ELOS™ powoduje usunięcie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych oraz stymulację produkcji kolagenu oraz jego reorganizację – uporządkowanie ułożenia włókien.

Efektem fotoodmładzania jest odzyskanie przez skórę młodszego i zdrowszego wyglądu, widoczna jest również poprawa struktury skóry, spłycenie i wygładzenie drobnych zmarszczek oraz poprawa napięcia skóry.

Zabieg nie wyłącza z normalnego funkcjonowania, tuż po nim wraca się do codziennych obowiązków.

Zabiegi mogą być również wykonywane u osób stosujących toksynę botulinową i „wypełniacze” – kwas hialuronowy. Pierwsze efekty są widoczne już po 3 tygodniach.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Elos™ jest jedyną spośród technologii dostępnych na świecie, która ma wbudowany mechanizm ciągłego monitorowania temperatury skóry z automatycznym przerywaniem impulsu po osiągnięciu niebezpiecznego poziomu. Dzięki temu proces nagrzewania skóry jest w pełni kontrolowany i możliwe są zabiegi nawet na opalonej skórze.

Na jakich obszarach może być wykonywany zabieg fotoodmładzania ELOS™?

Fotoodmładzanie stosuje się najczęściej na twarzy, szyi, w okolicach oczu, dekolcie, ramionach, dłoniach, a także w niektórych przypadkach na kończynach dolnych .

Ile zabiegów należy wykonać dla satysfakcjonującego efektu?

Zazwyczaj wykonujemy od 1-3 zabiegów. W przypadku skór problematycznych, z bardzo dużym nasileniem objawów fotostarzenia tj. zmany pigmentacyjne, naczyniowe, skóra mocno pomarszczona zabiegów należy wykonać więcej.

Jak należy postępować po zabiegu?

Przez kilka dni po zabiegu nie używamy spirytusu, toników na bazie alkoholu oraz mydła, Nie wolno wykonywać peelingów i innych zabiegów. Należy unikać również podrażniania skóry w okolicy zabiegu.

O czym należy wiedzieć decydując się na zabieg?

W dniu zabiegu nie należy pić alkoholu. W okresie 4 tygodni przed zabiegiem nie należy się opalać i stosować kremów samoopalających.

Czy należy spodziewać się skutków ubocznych?

Jeżeli nie występują żadne z poniższych przeciwwskazań prawdopodobieństwo skutków ubocznych jest bardzo małe. Po zabiegu może wystąpić lekki rumień, zaczerwienienie, uczucie ciepła czy delikatna opuchlizna. Najczęściej po zabiegu zalecamy stosowanie maści, które przyspieszają okres regeneracji.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu ?

http://www.dreamstime.com/stock-images-info-sign-image180114

 • ciąża, karmienie piersią
 • zażywanie leków światłouwrażliwiających
 • przyjmowanie ziół dziurawca, nagietka, herbaty Figury 1,2 ( przestać stosować na 1 tygodzień przed zabiegiem )
 • rozrusznik serca, wewnętrzny defibrylator
 • reaccutan zażywany w ciągu ostatnich 6-ciu miesięcy, świeżo opalona skóra (min. przerwa po opalaniu to 4 tygodnie)
 • bliznowce, bielactwo, łuszczyca
 • stosowanie kremu z retinolem (przestać stosować na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • krem samoopalający ( przestać używać na 1 tydzień przed zabiegiem )
 • choroba nowotworowa
 • infekcje skórne w miejscu zabiegu (wirusowe, bakteryjne, grzybiczne)

Efekty zabiegów:

pic3 pic4

 

Cofnij czas o kilka lat- pomożemy Ci w tym!!!

W celu przeprowadzenia zabiegu i pytań szczegółowych zapraszamy do kontaktu z Nami pod numerem telefonu (33) 821 30 39

pic5