Exilis® RID- eliminacja komórek tłuszczowych

Exilis® – skuteczne odchudzanie

ALTERNATYWA DLA INWAZYJNYCH TECHNIK
LIPOSUKCJI!

Ulubiony zabieg polskich celebrytek dostępny w Gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej Sophia!

pic1

Jeśli chcesz:

 • poprawić i wysmuklić sylwetkę poprzez redukcję tkanki tłuszczowej
 • wymodelować wybrane części ciała i poprawić ich kontur
 • ujędrnienić skóry poprzez zwiększenie gęstości skóry
 • zredukować cellulit i rozstępy
 • zredukować podbródek

– ten zabieg jest idealny dla Ciebie!

pic2Teraz, zamiast zestawu kilku kosztownych zabiegów, które rozwiązywały poszczególne problemy, wystarczy jeden, który ujędrni skórę, wyszczupli ciało oraz zredukuje cellulit.

 

Nagrody dla Exilis®:

Miło nam poinformować, że:

Exilis® otrzymał prestiżową nagrodę Prix de Beaute Cosmopolitan 2012!. Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej, w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce.

LAS VEGAS -EXILIS NAJLEPSZYM WYSZCZUPLAJĄCYM SPRZĘTEM!!! W kwietniu w Las Vegas na Kongresie Medycyny Estetycznej „The Aesthetic Show” urządzenie Exilis® marki BTL dostało główną nagrodę w kategorii „Najskuteczniejsze urządzenie do modelowania sylwetki”.

pic3

Czym jest zabieg Exilis ?

Exilis® to atestowany sprzęt medyczny do rozpuszczania komórek tłuszczowych, ujędrniania skóry oraz redukcji cellulitu. Boczki, bryczesy, uda, brzuszki stają się smuklejsze, bez zbędnego tłuszczu, bez cellulitu. Zabiegi pozwalają na nieinwazyjną ingerencję w głąb skóry, dotarcie do tkanki tłuszczowej i jej trwałą redukcję. Zabieg Exilis® jest konkurencją dla liposukcji oraz lipolizy iniekcyjnej bez bólu i naruszenia skóry. Teraz jest to możliwe bez diety, intensywnych ćwiczeń, w krótkim czasie, a efekty są widoczne już po 1 zabiegu.
To najszybsza, dostępna metoda terapii, która skutecznie poprawia napięcie, sprężystość i teksturę skóry. Wykorzystuje innowacyjne, przełomowe technologie z wybitnie dobrymi wynikami. Zapewnie maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę użytkownika poprzez ulepszony, ergonomiczny kształt głowicy.
Obszary zabiegowe : brzuch,boki, pośladki,uda, ramiona, podbródek( bardzo duży ), motylki na plecach ( plecy ), łydki, łokcie, piersi, kolana

Jak często należy powtarzać zabieg?

Najlepsze efekty przynosi seria 4 – 6 zabiegów wykonywanych w odstępach co 7 -10 dni. Efekt widoczny jest już po 1 zabiegu.
Po każdym następnym zabiegu efekty intensyfikują się. Ilość utraconych centymetrów, zależy m.in. od grubości i ilości tkanki tłuszczowej, obszaru ciała, ilości wykonanych zabiegów oraz reakcji osobniczej na dane źródło energii. Efekty końcowe zauważamy po miesiącu. Tyle czasu wystarczy, aby problematyczne partie ciała stały się smuklejsze i zyskały ładniejszy kontur. Będą nie tylko pozbawione nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale wymodelowane i jędrniejsze.

Program – Likwidacja Tkanki Tłuszczowej

Przed i po zabiegu wykonywane są pomiary, które świadczą o skuteczności Exilis®.

Program – Ujędrnianie Skóry

Rozgrzewanie nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, lecz także pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a cellulit mniej  widoczny. Klientki po zabiegu wychodzą nie tylko wyszczuplone, ale i odmłodzone.

Czy zabieg wymaga szczególnych przygotowań?

Nie.

Jaki jest czas trwania zabiegu ?

Całość zabiegu wraz z konsultacja i przygotowaniem do zabiegu trwa ok. 50 min.

Jakie odczucia towarzyszą podczas zabiegu Exilis®?

pic4Podczas zabiegu pacjent odczuwa delikatne ciepło, okolica zabiegowa jest zaczerwieniona w wyniku podgrzewania. Rumień ustępuje ok. 1 godziny po zabiegu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Zmiany są zauważalne już po pierwszym zabiegu i nie wymagają rekonwalescencji.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

pic5W trakcie serii zabiegów zaleca się ograniczenie dietetyczne – spożywanie pokarmów niskotłuszczowych oraz picie minimum 2 litrów dziennie wody oraz zwiększenie aktywności fizycznej. W rezultacie ułatwi to szybsze spalenie uwolnionego tłuszczu i zmniejszenie obciążenia wątroby.

W jaki sposób działa zabieg modelowania sylwetki Exilis®?

pic6Rewolucyjna technologia RID – to trzy kroki do pięknej sylwetki:

 • rozpoznanie
 • izolacja
 • dezaktywacja

ROZPOZNANIE (REACH)

Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki, a następnie wdrożyć terapię. System EXILIS jest skierowany na dokładnie określoną, głębszą warstwę tłuszczu, podczas gdy kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne. Jedyne urządzenie zapewniające jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego ogrzewania tkanki. Rewolucyjny efekt medyczny skojarzonego działania mechanicznego i jednolitego pobudzenia cząsteczek. Precyzyjnie ukierunkowane, najbardziej skuteczne i szybkie działanie modelujące. Unikalne cechy bezpieczeństwa.

IZOLACJA (ISOLATE)

Fale ultradźwiękowe systemu EXILIS przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, dzięki temu powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nieosłonięte komórki tłuszczowe są łatwiej dostępne niż kiedykolwiek i podatne na skuteczną terapię.

DEAKTYWACJA (DEACTIVATE)

Złogi tłuszczowe składają się z metabolicznie nieaktywnych komórek. Energia o wysokiej częstotliwości wytwarzana przez Exilis® powoduje głębokie i bardzo precyzyjne nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej.
W tym samym czasie apoptoza zmniejsza liczbę adipocytów. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Oprócz działania fali radiowej na tkankę tłuszczową, energia o wysokiej częstotliwości wpływa również na jakość naszej skóry. Rozgrzewanie nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, lecz także pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastycznych. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a my możemy pozbyć się problemu z zwiotczałą cienką skórą pozbawioną jędrności.

pic7

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Exilis® ?

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • wszczepiony rozrusznik serca
 •  choroby nerek i wątroby
 • niewyleczone zaburzenia sercowo-naczyniowe
 • zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica
 • choroba nowotworowa

BEZPIECZEŃSTWO

 DTC -System Kontroli Temperatury Skóry

 • temperatura powierzchni skóry jest cały czas wyświetlana na czytelnym ekranie głowicy
 • regulowana temperatura zabiegu
 • jednolity rozkład energii eliminuje powstawanie blizn

EFC – System Kontroli Przepływu Energii

 • wbudowany system kontroli kontaktu z ciałem dla bezpieczeństwa pacjenta i operatora,
 • wyjściowa energia regulowana na głowicy
 • łatwa kontrola przekazywanej energii
 • lepsze efekty zabiegowe

BADANIA KLINICZNE

Exilis został przebadany klinicznie w warunkach zarówno in vivo jak i in vitro. Testy biochemiczne udowodniły brak szkody dla organów ciała.

pic8

Ważne: na jednej sesji zabiegowej nie jest zalecane wykonywanie więcej niż dwóch powierzchni ciała jednocześnie. Związane jest to z metabolizmem tkanki tłuszczowej przez organizm. Im więcej powierzchni wykonywanych jednocześnie na jednej wizycie, tym większe ryzyko zmniejszenia oczekiwanych efektów.

pic2

*Exilis posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Kluczowym elementem potwierdzającym skuteczność zabiegu jest precyzja jego wykonania. W Naszym Gabinecie poświęcimy Ci odpowiednią ilość czasu oraz dzięki doświadczeniu zapewnimy odpowiednią technikę zabiegową, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Twoja satysfakcja to nasze zadowolenie!

Inne zabiegi proponowane na ciało:

 • VelaShape™
 • Karboksyterapia
 • Mezoterapia igłowa
 • Lipoliza iniekcyjna

W celu przeprowadzenia zabiegu i pytań szczegółowych zapraszamy do kontaktu z Nami pod numerem telefonu (33) 821 30 39